EFPE.cz

European Weights Advanced

European Weights Advanced

European Weights Advanced


European Weights® Advenced - Build up your body

V šestidenním školení European Weights Advanced se instruktor naučí nejen nové techniky a prohloubí své znalosti v oblasti skupinového cvičení, ale také rozšíří v budoucnu nabídku studia o čtvrtou lekci v týdenním programu - European Weights Advanced (EWA).

 

EWA je velmi intenzivní trénink, který rozšiřuje možnosti silového tréninku a díky konceptu lekce umožňuje také částečně trénink srdečně - cévního systému. EWA je komplexní lekce, při které se vždy procvičí celé tělo účinným střídáním antagonistických svalových skupin s doplňkem vždy jedné svalové partie. Jednotlivé cviky jsou navíc téměř vždy velmi komplexními, zahrnujícími větší množství svalových skupin, jak tomu nikdy nemůže být při cvičení na strojích. Tato ultimativní lekce probudí určitě k životu stereotypním tréninkem otupělé svaly, které již prakticky nereagují na stále stejný trénink a při kterém nedochází k žádnému zlepšování.

 

Build up your body není jen okřídlenou frází, ale přesně vystihuje reakci vašeho těla na nové tréninkové podněty. Nejen obyčejný nárůst svalové hmoty, ale i zpevnění celého těla díky zvýšení základního svalového napětí. Zpevnění vazů a šlach a zbytnění stavby kostí jsou přímým důsledkem tohoto tréninkového konceptu. Přestože jsou EWA lekce velmi intenzivním silovým tréninkem, nemohou nahradit lekce  European Weights Basic, ve kterých je trénována základní svalová síla. EWA je prostě ta třešnička na dortu. Dort je ale základ a třešnička nabízí „jen“ něco navíc.

Zpět

Události