EFPE.cz

European Step

European Step

European Step


European Step®

European Step® je novinka!I naše tréninkové pomůcky - stepy - vyvíjíme samostatně. Žádný z instruktorů European Stepu si nemusí před hodinou lámat hlavu tím, co bude s klienty dělat, nemusí promýšlet dlouhé choreografie.

 

Instruktoři aerobiku, kteří byli vyškoleni EFPE, se během kurzu naučili přizpůsobit úrovni aktuálních účastníků lekce. Tímto způsobem se každá hodina vyvíjí samostatně podle příslušného instruktora a jeho klientů. Tím pádem je každá hodina automaticky nová, zajímavá pro návštěvníky, bohatá na obměny, napínavá a zvlášť motivující. Kromě toho se mohou všichni účastníci uvolnit, pokud si při sportu chtějí odpočinout po náročném dni.

 

Účastníci takové hodiny zintenzivňují svůj trénink pomocí stepu coby cvičební pomůcky, mají nicméně zcela volnou mysl, protože v European Stepu neexistují žádné složité choreografie.

 

Díky tomu se na hodině cítí zcela přirozeně i klienti, kteří se dosud vyhýbali choreografiím.

European Step® je velmi přátelský k nově příchozím, protože v popředí zájmu nestojí choreografie, nýbrž trénink. Zároveň jsou tyto hodiny velmi zajímavé i pro pokročilé „stepaře“, protože úroveň znalostí účastníků určuje, jak bude hodina stavěna. European Step® znamenitě trénuje tělo a zprostředkovává radost z pocitu zdraví a kondice.

 

Co je nejdůležitější pro každého vlastníka studia? To, že se klienti cítí dobře, mají ze cvičení radost a mohou dosáhnout svého cíle. Díky tomu jsou všichni spokojeni. Lekce mají dobrou návštěvnost, instruktoři jsou jejich základem, klienti jsou zcela nadšeni, protože získají pěknou postavu.

 

Fitness trénink musí být účinný! Z tohoto důvodu koncipujeme naše kurzy a také naše tréninkové pomůcky samostatně. A kdo jednou zažil lekci European Stepu, ví, jak dobrý a účinný je to trénink.

Zpět

Události