EFPE.cz

European Muscle Power

European Muscle Power

European Muscle Power


European Muscle Power® - EMP

Kurz EMP® - je další novinka v aerobiku a na trhu fitness! EMP® se v podstatě dá přiřadit ke známému bodystylingu nebo také P-classu, intenzivně z nich totiž vychází, avšak působení na svalovou soustavu a formování postavy díky EMP je dodnes nepřekonané. A na to jsme v EFPE náležitě hrdí!

 

EMP® instruktor je schopen přizpůsobit se okolnostem konkrétní lekce a vést s účastníky trénink přizpůsobený úrovni skupiny. Tak klienty nutí se stále rozvíjet. Instruktor také vede lekce, jež působí preventivně a rehabilitačně ve studiích a zařízeních pro starší či zdravotně znevýhodněné klienty.

 

EMP® netrénuje pouze nohy, hýždě a břicho, nýbrž celé tělo. EMP® instruktoři jsou schopni vést hodinu zaměřenou na procvičení celého těla, stejně jako lekce zaměřené na nohy a/nebo hýždě. S EMP® v rozvrhu studia nejen že se rozšíří nabídka sportů, ale mnohonásobně se obohatí. EMP je mnohostranný pohybový trénink s pomůckami nebo bez nich. Pomůcky jsou voleny s ohledem na obsah lekce a zúčastněné klienty. Tento kurz byl vyvinut Doro Müllerovou.

 

Zpět

Události