EFPE.cz

European Chessboxing

European Chessboxing

European Chessboxing


European Chessboxing® - First Edition - Don´t give up

- vysoce intenzivní intervalový trénink

- kombinace fyzicky a psychicky nejnáročnějších sportů: boxu a šachů

- zlepšení vytrvalosti, reakce, rozhodování a soustředění

- dva druhy lekcí: EUCEB® a EUCEB® Intro

 

EUCEB® Game - European Chessboxing® je zcela nový sportovní systém, který kombinuje nejintenzivnější fyzický trénink - box a šachy - nejnáročnější sport na přemýšlení. Jedná se o intervalový trénink. Velmi intenzivní intervaly boxingu střídá „Chess“, tedy pauza, sloužící jako odpočinek pro kardiovaskulární systém a plíce, ale zato zátěž pro mozek.

 

EUCEB pracuje s filosofií „DON´T GIVE UP“, tedy nevzdávej to. Nejen při velmi intenzivních intervalech boxingu, ale též při hře šachů. Chessboxing velmi efektivně trénuje kardiovaskulární vytrvalost, zlepšuje reakceschopnost, rozhodování a soustředění v náročných, zátěžových situacích. Trénink má tedy efekt nejen fyzický, ale zcela jednoznačně také psychický, zlepšuje a posiluje vůli a odolnost.

 

EUCEB® Intro – při EUCEB® Intro lekcích se vyučují techniky EUCEB® a zároveň se klienti učí základní tahy šachů, tak, aby se každý mohl zdokonalovat nejen ve svých technikách, ale také ve hře šachů. Trénink technik vede ke zlepšení techniky samotné a tím k většímu tréninkovému efektu a minimalizaci zdravotního rizika při špatném provedení.

 

Vybavení pro lekce EUCEB® a EUCEB® Intro jsou boxerské rukavice a do dvojic šachy.  Veškeré vybavení je na lekcích k dispozici.

Do rukavic je nutné z hygienických důvodů nosit vlastní bandáže!

Zpět

Události