EFPE.cz

European Aerobic Dancer

European Aerobic Dancer

European Aerobic Dancer


European Aerobic® Dancer - Just for fun

Aerobic Dancer je workshop pro všechny aerobikové fanoušky, kteří se chtějí dozvědět více informací o tom, jak se při návštěvě běžné studiové lekci cítit přirozeně a zároveň efektivně trénovat. Aerobikový trénink může totiž nabídnout mnohem více, než jen posílení oběhového systému a svalů dolní poloviny těla.

 

European Aerobic nabízí cílené formování svalů prsou, hrudníku, ramen a paží, a to vše bez cvičebních pomůcek.

 

Skutečnost, že všechny tři posledně jmenované oblasti mohou být součástí účinného tréninku, je pro většinu účastníků aerobikových lekcí téměř neznámá a pro většinu instruktorů v současné době těžko dosažitelná (nebereme v úvahu instruktory European Aerobiku). Zcela logicky vzato je evidentní, že zmíněné části těla musí být během lekce aerobiku také trénovány, aby si tělo zachovalo svalovou vyváženost.

 

Při workshopu Aerobic Dancer se rozvíjejí jednotlivé aerobikové techniky tak, aby účastník dokázal rozpoznat chybné pohyby. V první řadě byly jmenovány korektury špatných pohybů působících škodlivě na opěrnou soustavu. To proto, aby se jim do budoucna dalo zabránit, aniž by bylo nutné se vzdát myšlenky jednoduché taneční choreografie European Aerobic. Účastníci Dancer workshopu totiž získají schopnost sami si určit, jakou svalovou partii chtějí procvičovat během návštěvy jakékoli aerobikové lekce. Díky tomuto pokroku se dostaví uvědomění si vlastního těla a klient, jenž by rád zůstal po celý život zdravý a aktivní, se stará o trvalé změny v individuálním provedení pohybů.

Zpět

Události