EFPE.cz

European Aerobic

European Aerobic

European Aerobic


European Aerobic® - Enjoy the movement

EFPE go´s Aerobic! Pod tímto heslem se nám před více než šesti lety podařilo zcela novým způsobem oživit aerobik. European Aerobic je účinný fitness trénink, který u cvičenců vzbuzuje skutečné nadšení! Posunuli jsme léty poněkud přechozenou, obyčejnou nabídku aerobiku přirozeným způsobem vpřed a vytvořili tak něco opravdu nového. European Aerobic® je čirá radost z pohybu, čirá radost z tréninku a pocit živosti, protože obnovuje cit pro vlastní tělo a i pro absolutní nováčky v oblasti cvičení je zdravým začátkem na cestě, již nabízí svět fitness.

 

V rámci Basic kurzu European Aerobic instruktora se vám otevírá cesta k tomu, naučit se aerobic v podobě, v jaké byl původně vyvinut Jackie Sorensenovou. Během pouhých devíti vyučovacích dnů se vzdělávaní instruktoři naučí díky našim EFPE referentům jistotě ve výuce čistě aerobikových kurzů. Na základě toho budou školeni i pro výuku Step aerobiku a námi vyvinutého cvičení EMP® (European Muscle Power®). To znamená, že díky účasti na tomto jediném školení EFPE jsou budoucí instruktoři schopni vyučovat 3 různé cvičební styly. Také laici, kteří dosud nevedli studiové hodiny, zde najdou velmi snadno možnost, jak ze svého koníčku udělat zaměstnání.

 

Naším cílem je a bylo rozvíjet profesionální a kvalitativně velmi hodnotnou nabídku pro sportovní studia, instruktory a účastníky. European Aerobic® Basic je takovou nabídkou. Jak naznačuje již název, je vytrvalostním tréninkem, který vedle kondice rozvíjí pozvolným způsobem všechny přirozené pohyby těla a je skutečně zábavný.

 

Kdo si chce nastavit nové měřítko, posunout se ve svém oboru a zároveň hledá jistotu toho, že bude moci nabídnout klientům svých lekcí opravdu Něco, našel zde to, co hledal.

 

Nechte se nadchnout kořeny aerobiku, ukažte svým kolegům, jak krásné může být postupně se dostávat do kondice pohyby, které jsou tak živoucí a přirozené, že radost účastníků lekce je hmatatelně cítit.

 

 

Termín školení: 26.9. - 6.12. 2015

Zpět

Události