Školení ACROBO BASIC

Termín: ACROBO CLASS : 29. 2. - 1. 3., 14. -15. 3., zkoušky: 9. 5. 2020

ACROBO INDOOR: 28. - 29. 3., 17. - 19. 4., zkoušky: 18. - 19. 7. 2020

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

Poprvé v ČR! Školení s majitely a autory sportovních systémů EFPE Doro Mueller & Frank Magnus.

POZOR školení je poprvé rozděleno do částí:

ACROBO - neboli ACRObatic BOdy je nejmodernější a také nejvšestrannější sportovní systém EFPE. 

Funkční trénink - Bodyweight workout - Alternativní silové tréninky outdoor - High Intensity Interval Training (HIIT) - Fat burning - Bodyshaping - Bodytransformation - Functional Fitness

To jsou témata, která dnes vládnou fitness branži. A ne náhodou. Jedná se o nejefektivnější formy tréninku, které vedou vždy ultimativně k tělesné i duševní změně.

Problémem však zůstává, jak přiblížit tyto, bezpochyby revoluční, tréninkové metody široké veřejnosti. Celková tělesná zdatnost, síla a pružnost, zahrnující funkční mobilitu kloubů, nepostradatelná síla středu těla a cit pro zdravý funkční pohyb není standardem u široké veřejnosti a proto "funkční trénink" často ukončí "fungování" těla přetížením nebo zraněním. 

Aby se tak nestalo, vyvinul Frank Magnus a Doro Mueller ojedinělý propracovaný systém ACROBO, díky kterému se každý může dopracovat ke zlepšení fungování svého skeletu a harmonickému rozvoji svalstva a to dokonce i v kombinaci s efektivním Power Interval Trainingem - PIT, který nejen efektivně trénuje kardiovaskulární systém, ale vyplaví hormony zodpovědné za nastartování metabolismu tuků a to ještě 13 hodin po tréninku.

Školení je rozděleno do 2 částí:

ACROBO CLASS - je groupfitness koncept cvičení s hudbou na originální equlizerech (hrazdičkách) ACROBO. Kombinuje atletické techniky běhů, skoků, dynamického strečinku a silových bodyweight technik se základními gymnastickými prvky. Lekce je koncipována jako intervalový trénink zaměřený na PIT kardiovaskulárního systému s vysokou účinností na zrychlení metabolismu tuků. Intervalově se trénují i bodyweight silové techniky a celé lekce je založena na hravosti a radosti z pohybu. Nevadí, když nezvládnete shyb... s ACROBO class trénujete efektivně v oblasti úponů velkých svalů, strukturálních oblastí okolo kloubů, ale i střed těla, a to ve vede k BODYTRANSFORMACI.

DREAM BIG - BREAK RULES  .... Start up your fitness!

ACROBO INDOOR /OUTDOOR - je koncept individuálního fitness tréninku k rozvoji síly, stability a mobility. Bodyweight techniky správně dávkované do smysluplných plánů vedou vždy ke změně. Není nic přirozenějšího než posilovat vlastní vahou těla a to je také velmi silný trend posledních let. Kromě posiloven a klubů se chodí posilovat i ven do přírody a ČR patří k Evropských a Světovým leadrům v budování Outdoorových workoutových hřišť, které rostou po celé republice, jako houby po dešti... Workout ale není jen pro pár bývalých gymnastů nebo mladých kluků, kteří tráví denně na hrazdě několik hodin. Nejde o akrobatické kousky, ale o to jak bodyweight technikami získat harmonii v těle, rozvinout svůj silový potenciál, zlepšit mobilitu a nárůstem svalové hmoty získat harmonickou postavu s dostatečným obsahem svalové hmoty, která, kromě toho, že zrychluje klidový metabolismus, je nejlepším stimulátorem imunitního systému, hormonální rovnováhy, celkového udržení wellbeing i efektivní prevence stárnutí. Obsahem školení je zvládnutí základů bodyweight technik - kliků, dipů, shybů, planků, vzporů a nejrůznějších výdržových i dynamických technik, které najdete v calisthenice, gymnastice, pilates i joze. Bodyweight trénink je prostě evergreen a vždy se k němu bude celá fitness scéna v periodách vracet. Začni už nyní a staň se opravdu FIT - DREAM BIG - BREAK RULES. Je to jen tvoje cesta, neporovnávej se s nikým a začni... skelet, klouby, úpony, svalový korzet, ale i tvoje kondice ti budou za toto tvé rozhodnutí navždy vděčni...

Info o ceně

Školení organizuje EFPE, platba v Německu v Eurech.

EFPE CZECH zajistí překlad během školení, zkoušky a překlad podkladů.

Školení bude rozděleno do 2 součástí, tedy je možné se přihlásit na jednu, nebo obě části. Cena jednotlivých částí bude upřesněna.

Dotazy ke školení piště na katkamasopustova@icloud.com

 

online přihláška