NOVINKA: ACROBO - DREAM BIG - BREAK RULES!!!

ACROBO - Education for your fitness!

DREAM BIG - BREAK RULES!

ACROBO je zkratka dvou slov: ACRO-batic  BO-dy.

ACROBO:

1. je trénink k dosažení čisté síly, koordinace a rovnováhy jejímž výsledkem je akrobaticky vypadající tělo a skvělá fitness kondice
2. je cvičení s vlastní vahou těla
3. cílem je díky čisté síle, mrštnosti a dobře vyvinutému citu pro rovnováhu rozvinout fitness a schopnost výkonu na maximum
4. součástí ACROBO je i PIT trénink (Power Interval Trénink)
5. díky ACROBO může jedinec dosáhnout relativně rychle dobře formovaného těla - ACRObatic Body

ACROBO fitness systém pracuje na všech úrovních lidské kondice. Rozvíjí svalový systém, skelet a cit pro pohyb, ale trénuje velmi intenzivně také kardiovaskulární systém.

ACROBO je opravdu 3 v 1!!! A to v té nejefektivnější formě!

Chcete-li být fit, mít excelentní sílu, harmonicky vyvinuté tělo, perfektní kondici a zdravé klouby a šlachy je ACROBO žolík mezi všemi kartami na trhu fitness.

Při plném zapojení všech součástí ACROBO konceptu zjistíte, že můžete trénovat daleko méně často, ale výsledky budu stejné, jako když jste se věnovali jednostranným tréninkovým konceptům dvou i trojnásobně často.

ACROBO je POWER PACKET!

ACROBO je CARDIO LAB & PHYSIO WORK & STRENGTH CLINIC v jednom!
ACROBO zatočí s vašimi tělesnými tuky nevídaným způsobem, a zároveň zcela ultimativně formuje svalstvo.
Zapojení PIT tréninku mnohonásobně zrychlí pozitivní změny vaší figury.

Jak začít s ACROBO?

Acrobo může vyzkoušet úplně každý zdravý jedinec bez zkušeností s tréninkem! Koordinačně nejsou cvičení náročné a staví na zcela přirozených základech pohybů jako jsou běhy, skoky, vzpory, visy, přítahy apod. Fitness koncept Acrobo nabízí 3 druhy tréninku. INDOOR, OUTDOOR a CLASS.

 

ACROBO INDOOR a OUTDOOR

ACROBO INDOOR a OUTDOOR jsou tréninkové plány silového tréninku s využitím váhy vlastního těla zcela bez pomůcek, nebo na lavičkách, hrazdách a dalších zařízeních.

Tyto silové plány vedou k efektivnímu nárůstu svalové síly, rovnováhy a flexibility, zlepšení stability skeletu a citu pro pohyb. Postupně se každý trénující učí základům gymnastiky a akrobacie. Pletenec ramenní a paže, hrudník a záda se učí nést váhu celého těla a pracovat s ní. Rozvíjí se ultimativní síla a schopnosti, které nás ohromují u mrštných akrobatů. Avšak i akrobatické kousky a čistou sílu a plnou kontrolu těla může získat každý z nás. DREAM BIG – BREAK RULES!

ACROBO silové plány může trénovat každý individuálně, indoor – v posilovně, nebo outdoor – venku v outdoorových fitness parcích, zcela podle chuti, počasí a volného času. Instruktor ACROBO naučí každého zájemce o tento druh tréninku silový plán během instruktáže a vysvětlí mu principy tréninku. Cílem každého plánu je zvládnout všechny cviky v daném plánu v plném počtu opakování a sérií s dobrou technikou a kontrolovanou maximální silou bez švihu. Po úspěšném splnění jednotlivého plánu a jeho přezkoušení může být zájemce instruován v plánu dalším.

Jednotlivé plány na sebe navazují a umožňují každému zájemci efektivní trénink dané oblasti k postupnému rozvoji síly, která vyústí právě v akrobatické schopnosti ;-)!

Tyto silové tréninkové plány tvoří jen třetinu celého konceptu.

ACROBO je ale také PIT trénink a ACROBO je především CLASS – skupinové cvičení s hudbou.

 

PIT trénink – POWER INTERVAL TRÉNINK

PIT trénink – POWER INTERVAL TRÉNINK je intenzivní intervalový trénink, který nakopne metabolismus tuků, vyformuje svaly a zlepší figuru.

Biochemické procesy získávání energie při PIT tréninku a jeho zapojení do všech tréninků (INDOOR, OUTDOOR a CLASS) jsou právě svatým gralem ACROBO a zaručí rychlé výsledky!

PIT INDOOR a OUTDOOR provádí každý zájemce samostatně, instruktáž PIT tréninku je nabízena společně se silovým plánem.

 

ACROBO CLASS

ACROBO CLASS – je skupinové cvičení s instruktorem a s hudbou. Cvičí se na hrazdičkách s vlastní vahou těla. Koncept lekce v sobě integruje právě výše zmíněný PIT trénink kardiovaskulárního systému, ale i silově vytrvalostní trénink, který působí na rozvoj svalového systému, ale i skeletu – rozvoj jeho stability, zlepšení funkce kloubů, vazů a šlach.

Class je úplně nejlepší způsob, jak se s ACROBO seznámit. Vyzkoušíte si svou kondici, sílu, flexibilitu, stabilitu a rovnováhu, zapracujete na koordinaci pohybů a to vše hravou formou. Hodina vám uteče a ani si nevšimnete, jak intenzivně jste zapracovali ve všech oblastech lidské kondice.

Při pravidelném navštěvování class se začne tělo nejen formovat, ale začne také narůstat svalová síla... Možná se pak jen z legrace pověsíte v parku na hrazdu, zaberete a prostě se přitáhnete do shybu, jako když jste byli malé děti.

Až zjistíte, co všechno můžete s ACROBO dokázat sami pro sebe, možná, že třeba začnete také se silovými plány. Je to ale jen na vás. Z Acrobo může každý pro sebe získat to, po čem touží. Akrobatickou figuru, nebo si může dokázat, že zvládne shyby, dipy vzpory, nebo si řekne, že třeba jednou chce umět hoover, vlajku, planch vzpor na rukou... cokoli. Je to jen na vás, kolik si z ACROBO vezmete. Acrobo je cestou. Acrobo je vzdělání pro vaše fitness.

Stanovte si cíl, my vám ukážeme cestu. Nic není nemožné!

DREAM BIG - BREAK RULES!

ACROBO INSTRUKTÁŽE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ MŮŽETE OBJEDNÁVAT INDIVIDUÁLNĚ, VE DVOJICÍCH, NEBO SKUPINÁCH.

Ceník instruktáže INDOOR i OUTDOOR:

Počet osob Cena instruktáže na osobu
1 osoba 600,-
2 osoby 450,-
3 a více osob 380,-

(v ceně: instruktáž + vstup do posilovny nebo voucher na class, tréninkový plán)

INSTRUKTÁŽ SLOUŽÍ k výuce - praktickému i teoretickému zvládnutí metodiky pro samostatný trénink.

Chcete-li trénovat ve skupině, nebo s partnerem, můžete využít skupinové instruktáže. Není nutné, aby všichni členové skupiny disponovali stejnými silovými schopnostmi!

V ceně INDOOR instruktáže je zahrnut vstup do Hit Fitness Flóra.

V ceně OUTDOOR instruktáže je zahrnut voucher na ACROBO CLASS v Hit Fitness Flóra.

Platnost voucheru je rok od vystavení.

Instruktáž s Katkou Masopustovou

E-mail: katkamasopustova@icloud.com

Tel: +420 602 370 157

Instruktáž s Zuzanou Kotkovou

E-mail: kotek.zuzana@email.cz

Tel: +420 776 712 205

online přihláška