BEAST MODE LEADER školení

Termín: 17.-19.4.2020, zkouška: 16.5.2020

Kde: Hit Fitness Flora, Chrudimská 2, 130 00 Praha 3

BEAST MODE LEADER je moderní koncept školení budoucích fitness instruktorů - leadrů, kteří mohou hned po úspěšném složení zkoušky nabízet 3 různé druhy lekcí:

#nolimitsinmind - GIRLS POWER –> workout zaměřený na oblíbené problémové partie  - zadek/nohy/břicho. 

#strongerisbetter - not only BOYS POWER –> workout obsahuje HIIT tréninink a trénink zaměřený především na horní polovinu těla a břicho.

#warmupmoves - POWER WARM UPS - zcela nová koncepce workoutu do gymů bez sálů na groupfitness, vhodné pro semiprivátní trénink, OUTDOOR trénink. Bez pomůcek v jedné jednotce procvičíte všechny oblasti kondice - kardio, sílu i flexibilitu.

Každá lekce je navíc velmi variabilní, získáte bohatý zásobník cviků a možností, jak workout obměňovat.

Všechny lekce mají kromě klasických částí jako Warm up a Cool down v hlavní části:

#carioworkout

#muscleworkout

#stretching

Toto je opravdu REVOLUCE v EFPE systémech. Vaši klienti budou nadšení efektivitou a creativitou. Trénink není koordinačně náročný a je vhodný pro úplné začátečníky a klienty bez zkušeností s fitness tréninkem, ale může být také osvěžující změnou pro naše mnohaleté klienty. ZMĚNA JE ŽIVOT <3.

Pokud vás nabídka zaujala, přijďte vyzkoušet lekce #nolimitsinmind & #strongerisbetter na testovací lekce v březnu 2020 v rámci http://www.efpe.cz/novinka/beast-mode-spring-challenge

ŠKOLENÍ JE VHODNÉ JAK PRO NAŠE ZKUŠENÉ INSTRUKTORY, TAK I PRO ZCELA ZAČÍNAJÍCÍ FITNESS NADŠENCE, KTEŘÍ CHTĚJÍ VÉST SVÉ KAMARÁDY K FITNESS TRÉNINKU.

Cena: 7.500 Kč

Platba na: 28037366/5500, VS 0420

online přihláška